Ispankis

Krepšelis (0) Uždaryti

Krepšelyje nėra produktų.

No products in the cart.

GRĄŽINIMO POLITIKA

Visi mūsų klientai mums yra labai svarbūs, todėl Ispankis.lt („Įmonė“) sukūrė šią pinigų grąžinimo politiką, kad žinotumėte, kaip tvarkome pinigų grąžinimą už mūsų svetainėje https://ispankis užsakytas ir įsigytas prekes. lt/ („Svetainė“).

Sąvokos „Jūs“ ir „Jūsų“ reiškia subjektą / asmenį / organizaciją, naudojančią mūsų svetainę. Kai šioje Politikoje minimi „mes“, „mus“ ir „mūsų“, tai reiškia Bendrovę ir jos dukterines įmones arba (ir) susijusias įmones. Sąvoka „prekė“ reiškia bet kokį produktą ar prekę, kurią jūs nusipirkote mūsų svetainėje.

Šią pinigų grąžinimo politiką reglamentuoja mūsų paslaugų teikimo sąlygos.

Kilus klausimams dėl šios pinigų grąžinimo politikos ar prašymų dėl pinigų grąžinimo ir grąžinimo, susisiekite su mumis el. paštu info@ispankis.lt, telefonu +370 606 35 023 arba kitais žemiau nurodytais kontaktais.

Jūs turite teisę, nenurodydami priežasties, grąžinti prekę per 14 dienų, jei ji nebuvo naudota, sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, tai yra, prekės išvaizda ar jos pakuotė buvo pagaminta tik tokia, pakeitimus, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautas prekes.

Teisė per 14 dienų atsisakyti nuotolinės sutarties nenurodant priežasties netaikoma juridiniams asmenims (pvz., įmonėms, verslininkams).

Ši grąžinimo politika neriboja jūsų įstatymų nustatytų atsisakymo teisių ar teisių, kurias galite turėti dėl netinkamų, sugadintų ar brokuotų prekių.

STANDARTINIS GRĄŽINIMAS

Visos prekės, kurias norite grąžinti, turi būti originalioje pakuotėje, neatidarytos, tinkamos perparduoti. Jeigu grąžinamos Prekės neatitiks šių sąlygų, pinigų grąžinti negalėsime.

Prašymą grąžinti pinigus turite pateikti per 14 dienų nuo prekės pristatymo.

Susisiekite su mūsų palaikymo tarnyba, kad pradėtumėte grąžinimo ir pinigų grąžinimo procesą, palaikymo komanda supažindins jus su procesu ir padės.

Prašome užpildyti su užsakymu gautą grąžinimo formą ir atsiųsti prekes atgal čia nurodytu adresu: ispankis.lt, +370 606 35 023, Vilniaus rajonas, Riešė, Beržų gatvė 92, 14266, Lietuva.

Prekių grąžinimo atveju Jūs būsite atsakingas už grąžinimo siuntimo išlaidų apmokėjimą.

Jūs privalote atsakingai pasinaudoti grąžinimo teise ir grąžinti prekę originalioje tvarkingoje pakuotėje, taip pat grąžinti visas sukomplektuotas prekės dalis. Jūs esate atsakingi už visą grąžinamų prekių komplektą. Jeigu prekės nėra komplektuojamos, grąžinamos prekės priimti ir pinigų grąžinti negalėsime.

Kai mūsų darbuotojai gaus ir patikrins Prekes ir Grąžinimo formą, pinigai bus grąžinti tuo pačiu būdu, kuriuo buvo atliktas mokėjimas. Priklausomai nuo jūsų finansų įstaigos, gali užtrukti iki 14 dienų, kol grąžinamos lėšos bus įskaitytos naudojant pradinį mokėjimo metodą. Visais atvejais turime teisę sustabdyti pinigų grąžinimą, kol prekė bus grąžinta ir patikrinta.

Jei nesilaikysite mūsų grąžinimo politikoje nustatytų terminų, mes negalėsime grąžinti pinigų.

PREKĖS SU DEFEKTAIS

Tam tikrais atvejais, pvz., nekokybiškos, sugadintos ar netinkamos prekės, jūsų gali tekti pateikti problemos įrodymus, pvz., nuotrauką ar vaizdo įrašą arba grąžinti prekę, kad būtų grąžinti pinigai.

Per 14 dienų nuo pirkimo turite susisiekti su mūsų įmone info@ispankis.lt ir pateikti išsamią informaciją, pvz.:

Pirkimo įrodymas; Užsakymo numeris; Produkto pavadinimas; Informacija apie prekės trūkumą ar trūkstamą dalį; Defekto įrodymas (pvz., prekės nuotrauka ar vaizdo įrašas, brokuotos vietos nuotrauka (jei yra galimybė nufotografuoti), pakuotės nuotrauka, kita);

Pateikdami skundą turite nurodyti, kaip norite, kad pretenzija būtų išspręsta:

Pakeisti nekokybiškas prekes kokybiškomis prekėmis; Norėdami grąžinti sumokėtus pinigus; Prekėms taikyti nuolaidą, pvz., atitinkamai sumažinti prekės kainą; Jeigu Jūs privalote grąžinti prekes mums atgal, Jūs būsite atsakingas už grąžinimo siuntimo išlaidų apmokėjimą.

Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje (su instrukcija ir/ar garantiniu talonu, jei buvo pristatytos kartu su preke).

Scroll to Top